::. Pomorze Zachodnie .:: Dzisiaj jest
AUTO-ŚWIST
Strona Główna | Samorządy  :: Gminy  :: Miasta  :: Powiaty | Informacja Publiczna  :: Biuletyny BIP  :: Instytucje i Urzędy Państwowe  :: E-urzędy  :: Lokalne centra certyfikacji  :: Przetargi  :: Związki  :: Stowarzyszenia  :: Kościoły i Związki wyznaniowe  :: Uczelnie | Biznes  :: Gospodarka Morska  :: Rolnictwo  :: Transport  :: Komunikacja  :: Usługi  :: Motoryzacja | Kultura i Rozrywka  :: Książnice i Biblioteki  :: Muzea i Wystawy  :: Teatry  :: Kina | Nasz Region  :: Ludzie Regionu  :: Reportaże  :: Publicystyka  :: Wywiad z...  :: Wydarzenia  :: Sport  :: Media | Ogłoszenia | Turystyka i Wypoczynek | O nas | Hity Serwisu  :: Gorący temat |

Nowe Pomorze Zachodnie już za...

Zapraszamy również na pomorzezachodnie.tv-polska.eu

dni
godzin
minut
sekund
::. Szukaj w serwisie:   Po wyników
..:: Biznes ::..
Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie
Ważne telefony
ZWiK Szczecin
..:: Instytucje ::..
Urząd Wojewódzki w Szczecinie
Urząd Miejski w Szczecinie
Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
Urząd Miasta Świnoujścia

» Szczecińskie Centrum Nieruchomości
« Wstecz Licencje i Wyróżnienia

Właściciele firmy posiadają licencje zawodowe nadane przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast uprawniające do wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami. Licencje te potwierdzają posiadanie odpowiednich kompetencji umożliwiających wykonywanie usług w sposób rzetelny i odpowiedzialny.

Tradycją naszego biura jest uczestnictwo w corocznych edycjach Szczecińskiego Balu Charytatywnego organizowanego w salach Hotelu Radisson SAS. Z wielką przyjemnością staramy się wspomagać realizację szczytnych celów charytatywnych wyznaczanych przez obecnego organizatora balu, którym jest Regionalne Towarzystwo Walki z Rakiem.

Od początku swojej działalności jesteśmy członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami. Dzięki temu należymi również do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, która jest nadrzędną instytucją regulującą problemy związane z rynkiem nieruchomości. PFRN uczestniczy w procesie ustawodawczym sprzyjającym rozwojowi polskiego rynku nieruchomości.

Prowadzenie działalności polegającej na pośredniczeniu w obrocie nieruchomościami wymaga posiadania obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.
Polisa OC w połączeniu z licencjami UMiRM daje naszym klientom dodatkową gwarancję bezpieczeństwa świadczonych przez nas usług.


nasz kanał TV

E-Urząd

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Forum dyskusyjne Pomorza Zachodniego

 

Pomorzezachodnie.pl
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomemu
Ustaw jako startowąNasz serwis odwiedziło
15527928
Gości

Kanał RSS Pomoc RSS
 
Copyright by` WTF Alfa Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia