::. Pomorze Zachodnie .:: Dzisiaj jest
AUTO-ŚWIST
Strona Główna | Samorządy  :: Gminy  :: Miasta  :: Powiaty | Informacja Publiczna  :: Biuletyny BIP  :: Instytucje i Urzędy Państwowe  :: E-urzędy  :: Lokalne centra certyfikacji  :: Przetargi  :: Związki  :: Stowarzyszenia  :: Kościoły i Związki wyznaniowe  :: Uczelnie | Biznes  :: Gospodarka Morska  :: Rolnictwo  :: Transport  :: Komunikacja  :: Usługi  :: Motoryzacja | Kultura i Rozrywka  :: Książnice i Biblioteki  :: Muzea i Wystawy  :: Teatry  :: Kina | Nasz Region  :: Ludzie Regionu  :: Reportaże  :: Publicystyka  :: Wywiad z...  :: Wydarzenia  :: Sport  :: Media | Ogłoszenia | Turystyka i Wypoczynek | O nas | Hity Serwisu  :: Gorący temat |

Nowe Pomorze Zachodnie już za...

Zapraszamy również na pomorzezachodnie.tv-polska.eu

dni
godzin
minut
sekund
::. Szukaj w serwisie:   Po wyników
..:: Biznes ::..
Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie
Ważne telefony
ZWiK Szczecin
..:: Instytucje ::..
Urząd Wojewódzki w Szczecinie
Urząd Miejski w Szczecinie
Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
Urząd Miasta Świnoujścia

« Wstecz

Gryfińska powiatowa kronika policyjna Informacje zebrane w dniach: 30.03.2014 – 09.04.2014
Wtorek 15 Kwiecień 2014

Tu była potrzebna ciężarówka
W okresie od 30.03.2014 r do 07.04.2014 r przy ul. Wojska Polskiego w Gryfinie włamano się do altanki poprzez wyważenie drzwi. Skradziono meble wiklinowe, sztućce, produkty spożywcze, przedłużacze i narzędzia. Suma strat wyniosła 1500 zł.

Nie zamknął bagażnika
5 kwietnia 2014 r na ul. Bol. Chrobrego w Gryfinie z otwartego bagażnika samochodu marki Audi dokonano kradzieży dwóch wędek spiningowych o wartości 1500 zł.

Wpadka z amfą
7 kwietnia 2014 r na ul. Krasińskiego w Gryfinie policjanci Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego zatrzymali 33 - letniego Jacka S., który posiadał przy sobie środki odurzające w postaci jednej działki amfetaminy.

Nie było co ukraść?!
8 kwietnia 2014r wybijając szybę w oknie włamano się do altanki przy ul. Łyżwiarskiej w Chojnie. Z altanki nic nie skradziono.

I maryśka i amfa
9.04. 2014 r na ul. Łużyckiej w Gryfinie policjanci Ogniwa Patrolowo - Interwencyjno podczas legitymowania Adama K. ujawnili u niego środki odurzające w postaci marihuany i amfetaminy.
Niezależny dziennikarz gryfiński
Andrzej Szczepaniak
e -mail: kos1949@interia.pl
Tel: 502 – 232 - 992

Wasze opinie + Dodaj Komentarz
Ten news nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza...

nasz kanał TV

E-Urząd

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Forum dyskusyjne Pomorza Zachodniego

 

Pomorzezachodnie.pl
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomemu
Ustaw jako startowąNasz serwis odwiedziło
15527901
Gości

Kanał RSS Pomoc RSS
 
Copyright by` WTF Alfa Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia