::. Pomorze Zachodnie .:: Dzisiaj jest
AUTO-ŚWIST
Strona Główna | Samorządy  :: Gminy  :: Miasta  :: Powiaty | Informacja Publiczna  :: Biuletyny BIP  :: Instytucje i Urzędy Państwowe  :: E-urzędy  :: Lokalne centra certyfikacji  :: Przetargi  :: Związki  :: Stowarzyszenia  :: Kościoły i Związki wyznaniowe  :: Uczelnie | Biznes  :: Gospodarka Morska  :: Rolnictwo  :: Transport  :: Komunikacja  :: Usługi  :: Motoryzacja | Kultura i Rozrywka  :: Książnice i Biblioteki  :: Muzea i Wystawy  :: Teatry  :: Kina | Nasz Region  :: Ludzie Regionu  :: Reportaże  :: Publicystyka  :: Wywiad z...  :: Wydarzenia  :: Sport  :: Media | Ogłoszenia | Turystyka i Wypoczynek | O nas | Hity Serwisu  :: Gorący temat |

Nowe Pomorze Zachodnie już za...

Zapraszamy również na pomorzezachodnie.tv-polska.eu

dni
godzin
minut
sekund
::. Szukaj w serwisie:   Po wyników
..:: Biznes ::..
Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie
Ważne telefony
ZWiK Szczecin
..:: Instytucje ::..
Urząd Wojewódzki w Szczecinie
Urząd Miejski w Szczecinie
Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
Urząd Miasta Świnoujścia

« Wstecz

Wniosek o sesję nadzwyczajną
śRoda 27 PaźDziernik 2010

Prezydent Szczecina wystąpił dziś do Przewodniczącego Rady Miasta z prośbą o zwołanie w terminie siedmiu dni nadzwyczajnej sesji Rady Miasta.

Prezydent zaproponował, aby w porządku sesji znalazły się uchwały, które nie były dyskutowane podczas obrad Rady w dniu 25 października. Jedna z nich dotyczy likwidacji Miejskiego Zakładu Obsługi Gospodarczej. Występując z wnioskiem o zwołanie sesji nadzwyczajnej, Prezydent kierował się w szczególności troską o przyszłość pracowników MZOG.
Oprócz tego Prezydent poprosił, aby w trakcie sesji nadzwyczajnej radni zajęli się uchwałą w sprawie zaciągnięcia kredytu na finansowanie zadań inwestycyjnych miasta w latach 2010-2015. Rada już raz (27 września br.) zajmowała się tą uchwałą. Istnieje duże prawdopodobieństwo uchylenia uchwały przez Regionalną Izbę Obrachunkową.

Piotr Landowski
Biuro Promocji i Informacji UM

Wasze opinie + Dodaj Komentarz
Ten news nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza...

nasz kanał TV

E-Urząd

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Forum dyskusyjne Pomorza Zachodniego

 

Pomorzezachodnie.pl
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomemu
Ustaw jako startowąNasz serwis odwiedziło
15527901
Gości

Kanał RSS Pomoc RSS
 
Copyright by` WTF Alfa Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia