::. Pomorze Zachodnie .:: Dzisiaj jest
AUTO-ŚWIST
Strona Główna | Samorządy  :: Gminy  :: Miasta  :: Powiaty | Informacja Publiczna  :: Biuletyny BIP  :: Instytucje i Urzędy Państwowe  :: E-urzędy  :: Lokalne centra certyfikacji  :: Przetargi  :: Związki  :: Stowarzyszenia  :: Kościoły i Związki wyznaniowe  :: Uczelnie | Biznes  :: Gospodarka Morska  :: Rolnictwo  :: Transport  :: Komunikacja  :: Usługi  :: Motoryzacja | Kultura i Rozrywka  :: Książnice i Biblioteki  :: Muzea i Wystawy  :: Teatry  :: Kina | Nasz Region  :: Ludzie Regionu  :: Reportaże  :: Publicystyka  :: Wywiad z...  :: Wydarzenia  :: Sport  :: Media | Ogłoszenia | Turystyka i Wypoczynek | O nas | Hity Serwisu  :: Gorący temat |

Nowe Pomorze Zachodnie już za...

Zapraszamy również na pomorzezachodnie.tv-polska.eu

dni
godzin
minut
sekund
::. Szukaj w serwisie:   Po wyników
..:: Biznes ::..
Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie
Ważne telefony
ZWiK Szczecin
..:: Instytucje ::..
Urząd Wojewódzki w Szczecinie
Urząd Miejski w Szczecinie
Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
Urząd Miasta Świnoujścia

« Wstecz

Pogotowie przeciwpowodziowe dla Wyspy Puckiej i Dąbia
śRoda 24 Listopad 2010

Informujemy, że prezydent miasta wprowadził pogotowie przeciwpowodziowe dla rejonu Wyspy Puckiej i Dąbia. W te miejsca skierowano odpowiedni sprzęt i blisko 100 osób do umacniania wałów przeciwpowodziowych.

Dziś rano na wodowskazie przy Moście Długim stan Odry wynosił 593 cm . Obecnie sytuacja powinna się stabilizować. Zgodnie z prognozą pogody od godziny 16 siła wiatru powinna słabną, zmieni się również kierunek – z północnego na północno-zachodni, stan wód powinien się obniżać.

Sytuacja powodziowa od wczesnych godzinnych porannych jest monitorowana przez Wydział Zarządzania i Ochrony Ludności, Straż miejską i Policję.
Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych przeprowadził doraźna kontrolę wałów przeciwpowodziowych na Wyspie Puckiej i w Zdrojach.
W celu zabezpieczenia wałów na Wyspie Puckiej uruchomiono siły i środki Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych, Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego (ok. 70 osób skierowano na Wyspę Pucką), Przedsiębiorstwa Eksploatacji Urządzeń Komunalnych ( 15 osób, 3 ciężarówki i  spychacz).
Na  Wyspie Puckiej i w Dąbiu znajduje się ok. 100 ton piasku i kilka tysięcy worków. W razie ewakuacji  zabezpieczono miejsca w szczecińskich szkołach.
ZWiK podjął czynności zabezpieczające przed zalaniem ul. Gdańskiej i ulicy dojazdowej do Wyspy Puckiej (ul. Kanał Parnicki).

W stan gotowości postawiono również straż pożarną i policję

Tomasz Klek

Biuro Promocji i Informacji

Wasze opinie + Dodaj Komentarz
» Gość: ilNzkrCWjNUPoPyhuTc, 2013-01-10 22:30:42

nasz kanał TV

E-Urząd

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Forum dyskusyjne Pomorza Zachodniego

 

Pomorzezachodnie.pl
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomemu
Ustaw jako startowąNasz serwis odwiedziło
15527901
Gości

Kanał RSS Pomoc RSS
 
Copyright by` WTF Alfa Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia