::. Pomorze Zachodnie .:: Dzisiaj jest
AUTO-ŚWIST
Strona Główna | Samorządy  :: Gminy  :: Miasta  :: Powiaty | Informacja Publiczna  :: Biuletyny BIP  :: Instytucje i Urzędy Państwowe  :: E-urzędy  :: Lokalne centra certyfikacji  :: Przetargi  :: Związki  :: Stowarzyszenia  :: Kościoły i Związki wyznaniowe  :: Uczelnie | Biznes  :: Gospodarka Morska  :: Rolnictwo  :: Transport  :: Komunikacja  :: Usługi  :: Motoryzacja | Kultura i Rozrywka  :: Książnice i Biblioteki  :: Muzea i Wystawy  :: Teatry  :: Kina | Nasz Region  :: Ludzie Regionu  :: Reportaże  :: Publicystyka  :: Wywiad z...  :: Wydarzenia  :: Sport  :: Media | Ogłoszenia | Turystyka i Wypoczynek | O nas | Hity Serwisu  :: Gorący temat |

Nowe Pomorze Zachodnie już za...

Zapraszamy również na pomorzezachodnie.tv-polska.eu

dni
godzin
minut
sekund
::. Szukaj w serwisie:   Po wyników
..:: Biznes ::..
Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie
Ważne telefony
ZWiK Szczecin
..:: Instytucje ::..
Urząd Wojewódzki w Szczecinie
Urząd Miejski w Szczecinie
Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
Urząd Miasta Świnoujścia

« Wstecz

Woda dla Szczecina - kolejna odsłona
Czwartek 15 Kwiecień 2004

Realizacji „Programu poprawy jakości wody w Szczecinie”, którego głównym elementem jest budowa oczyszczalni Pomorzany poświęcone było spotkanie z przedstawicielami firmy PM Irlandia. Uczestniczyli w nim Prezydent Marian Jurczyk, jego Zastępca Marcin Gdakowicz oraz reprezentanci Zakładu Wodociągów i Kanalizacji.

PM Irlandia jest liderem konsorcjum , które nadzoruje kontrakty realizowane w ramach „Programu poprawy jakości wody w Szczecinie”, współfinansowane ze środków programu ISPA Unii Europejskiej. W Szczecinie gościli: Pat Mc Grath, Prezes Zarządu PM Irlandia, Michael Shelly, Dyrektor ds. operacji międzynarodowych, Liam Phelan, Główny Dyrektor Projektu, Simon Sweeney, Dyrektor Projektu, Jacek Kudrzycki, Kierownik Techniczny PM Polska. Firma którą reprezentują nadzoruje w Szczecinie realizację następujących inwestycji: budowę pompowni Białowieska wraz z rurociągiem przesyłowym i systemem kanalizacji w dzielnicy Pomorzany w Szczecinie, budowę pompowni ścieków ”Górny Brzeg” z rurociągiem przesyłowym do oczyszczalni ścieków ”Pomorzany", budowę magistrali dostarczających wodę do miasta, projektowanie i budowę stacji filtrów na złożu węgla aktywnego w Zakładzie Produkcji Wody Miedwie.

Podczas pobytu w Szczecinie goście z Irlandii wizytowali place budów nadzorowanych inwestycji. W trakcie spotkania z władzami Miasta wyrazili zadowolenie ze stany zaawansowania i przebiegu prac.

„Program poprawy jakości wody w Szczecinie” to największy, realizowany w Polsce projekt służący ochronie środowiska.. Jego koszt to ok. 300 mln euro, z tego wkład funduszu ISPA to ok. 190 mln euro.

Wasze opinie + Dodaj Komentarz
» Gość: NyLdOOWPRMBNgjk, 2013-05-14 01:04:09

nasz kanał TV

E-Urząd

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Forum dyskusyjne Pomorza Zachodniego

 

Pomorzezachodnie.pl
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomemu
Ustaw jako startowąNasz serwis odwiedziło
15505136
Gości

Kanał RSS Pomoc RSS
 
Copyright by` WTF Alfa Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia