::. Pomorze Zachodnie .:: Dzisiaj jest
AUTO-ŚWIST
Strona Główna | Samorządy  :: Gminy  :: Miasta  :: Powiaty | Informacja Publiczna  :: Biuletyny BIP  :: Instytucje i Urzędy Państwowe  :: E-urzędy  :: Lokalne centra certyfikacji  :: Przetargi  :: Związki  :: Stowarzyszenia  :: Kościoły i Związki wyznaniowe  :: Uczelnie | Biznes  :: Gospodarka Morska  :: Rolnictwo  :: Transport  :: Komunikacja  :: Usługi  :: Motoryzacja | Kultura i Rozrywka  :: Książnice i Biblioteki  :: Muzea i Wystawy  :: Teatry  :: Kina | Nasz Region  :: Ludzie Regionu  :: Reportaże  :: Publicystyka  :: Wywiad z...  :: Wydarzenia  :: Sport  :: Media | Ogłoszenia | Turystyka i Wypoczynek | O nas | Hity Serwisu  :: Gorący temat |

Nowe Pomorze Zachodnie już za...

Zapraszamy również na pomorzezachodnie.tv-polska.eu

dni
godzin
minut
sekund
::. Szukaj w serwisie:   Po wyników
..:: Biznes ::..
Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie
Ważne telefony
ZWiK Szczecin
..:: Instytucje ::..
Urząd Wojewódzki w Szczecinie
Urząd Miejski w Szczecinie
Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
Urząd Miasta Świnoujścia

« Wstecz

Gryfińska Powiatowa Kronika Strażacka Informacje zebrane w okresie 02.09. – 06.09.2013 r.
PoniedziałEk 9 Wrzesień 2013

Podpalony dla zabawy?!
02.09.2013 w Bartkowie miał miejsce pożar samochodu porzuconego w lesie. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu jednego prądu wody w natarciu na palące się wnętrze samochodu.

Spalili zapasy
03.09.2013 w Trzcińsku - Zdroju nieustalony sprawca podpalił trzy baloty słomy. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i ugasili ogień prądem wody.

Zapomniał zakręcić kran
Na ul Flisaczą w Gryfinie wezwano strażaków z powodu zalania mieszkania. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i dokonaniu rozpoznania stwierdzono, że z mieszkania na II piętrze dochodziło do wycieku na piętro I. Wraz z właścicielem przybyłym na miejsce zdarzenia strażacy weszli do mieszkania i zakręcili kran – był on otwarty przy zakorkowanym zlewie. Podczas zdarzenia obecni byli również funkcjonariusz Straży Miejskiej.

Nie wyrobił na zakręcie
04.09.2013 w miejscowości Lisie Pole miała miejsce kolizja drogowa. Na zakręcie DK-31 samochód ciężarowy marki MAN uderzył przodem w nasyp przy drodze. Przód samochodu znajdował się na poboczu, a naczepa na drodze. Kierowca nie odniósł obrażeń. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zaholowaniu ciężarówki na pobocze drogi oraz usunięciu z jezdni wyciekłych płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Czołowe zderzenia
W Starym Czarnowie doszło do wypadku drogowego. Na starej drodze S3 koło Kołbacza samochód ciężarowy zderzył się czołowo z busem ciągnącym na lawecie małą koparkę. W wyniku zderzenia lekkim obrażeniom uległ kierowca ciężarówki. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli klemy akumulatora, kierowali ruchem drogowym i usunęli z jezdni pozostałości powypadkowe. W akcji tej brały również udział: Policja i Pogotowie.

Kolejny pożar zapasów
05.09.2013 w Baniewicach miał miejsce pożar dwóch balotów słomy. Strażacy zabezpieczyli miejsca zdarzenia i ugasili pożar podając jeden prąd wody w natarciu na źródło ognia.

Darmowa usługa dla powiatu
06.09.2013      w Bolkowicach drzewo przewróciło się na drodze powiatowej. Strażacy pocięli drzewo i usunęli na pobocze drogi.

Woda podmyła korzenie
W Widuchowej przy stacji PKP drzewo rosnące w przydrożnym trzęsawisku przechyliło się na drogę tarasując przejazd dla pojazdów. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, pocięli drzewo oraz usunęli na pobocze drogi.
Niezależny dziennikarz gryfiński
Andrzej Szczepaniak
e – mail: kos1949@interia.pl
Tel: 502 – 232 – 992

Wasze opinie + Dodaj Komentarz
Ten news nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza...

nasz kanał TV

E-Urząd

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Forum dyskusyjne Pomorza Zachodniego

 

Pomorzezachodnie.pl
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomemu
Ustaw jako startowąNasz serwis odwiedziło
15586305
Gości

Kanał RSS Pomoc RSS
 
Copyright by` WTF Alfa Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia