::. Pomorze Zachodnie .:: Dzisiaj jest
AUTO-ŚWIST
Strona Główna | Samorządy  :: Gminy  :: Miasta  :: Powiaty | Informacja Publiczna  :: Biuletyny BIP  :: Instytucje i Urzędy Państwowe  :: E-urzędy  :: Lokalne centra certyfikacji  :: Przetargi  :: Związki  :: Stowarzyszenia  :: Kościoły i Związki wyznaniowe  :: Uczelnie | Biznes  :: Gospodarka Morska  :: Rolnictwo  :: Transport  :: Komunikacja  :: Usługi  :: Motoryzacja | Kultura i Rozrywka  :: Książnice i Biblioteki  :: Muzea i Wystawy  :: Teatry  :: Kina | Nasz Region  :: Ludzie Regionu  :: Reportaże  :: Publicystyka  :: Wywiad z...  :: Wydarzenia  :: Sport  :: Media | Ogłoszenia | Turystyka i Wypoczynek | O nas | Hity Serwisu  :: Gorący temat |

Nowe Pomorze Zachodnie już za...

Zapraszamy również na pomorzezachodnie.tv-polska.eu

dni
godzin
minut
sekund
::. Szukaj w serwisie:   Po wyników
..:: Biznes ::..
Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie
Ważne telefony
ZWiK Szczecin
..:: Instytucje ::..
Urząd Wojewódzki w Szczecinie
Urząd Miejski w Szczecinie
Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
Urząd Miasta Świnoujścia

« Wstecz

Quad przedmiotem paserstwa
PoniedziałEk 16 Listopad 2009

Szczecińscy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który chciał sprzedać kradziony Quad. Pojazd na jednej z internetowych aukcji wypatrzył właściciel, który utracił go minionego lata.

W sobotę do szczecińskiej komendy zgłosił się mieszkaniec Poznania, oświadczając iż jest umówiony w spawie kupna quada, który został mu skradziony latem w Kołobrzegu. (Zgłosił wtedy sprawę w miejscowej komendzie Policji.)
Zgłaszający był przekonany, że oferowany do sprzedaży na jednej z internetowych aukcji  pojazd to ten sam, który utracił kilka miesięcy temu. Dlatego sam zgłosił się do sprzedawcy i umówił się w Szczecinie celem sfinalizowania transakcji. Będąc już w Szczecinie zawiadomił o wszystkim policjantów i wraz z nimi pojechał w umówione miejsce.
Gdy zobaczył pojazd całkowicie się upewnił, że to ten sam który utracił. Podał przy tym precyzyjne dane, który potwierdziły, że pojazd jest jego własnością. Okazało się jednak, że samochód aktualnie miał przerobione numery identyfikacyjne w polu numerycznym.. Sprzedający nie posiadał na samochód żadnych dokumentów, a wyjaśniając jak wszedł w posiadanie pojazdu podawał różne wersje.
32-letni mieszkaniec Szczecina został zatrzymany, a quad zabezpieczony do badań mechanoskopijnych, po których zostanie wydany właścicielowi.
Wczoraj w Komisariacie Policji Szczecin Dąbie 32-latek usłyszał zarzuty paserstwa. Dziś stanie przed prokuratorem, który podejmie decyzje co do policyjnego dozoru i poręczenia majątkowego.

sierż. Mirosława Rudzińska

Tagi: Szczecin kradzież , paser, zatrzymany, quad

Wasze opinie + Dodaj Komentarz
» Gość: vsZmAjMdl, 2012-12-16 17:33:18

nasz kanał TV

E-Urząd

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Forum dyskusyjne Pomorza Zachodniego

 

Pomorzezachodnie.pl
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomemu
Ustaw jako startowąNasz serwis odwiedziło
15586271
Gości

Kanał RSS Pomoc RSS
 
Copyright by` WTF Alfa Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia