::. Pomorze Zachodnie .:: Dzisiaj jest
AUTO-ŚWIST
Strona Główna | Samorządy  :: Gminy  :: Miasta  :: Powiaty | Informacja Publiczna  :: Biuletyny BIP  :: Instytucje i Urzędy Państwowe  :: E-urzędy  :: Lokalne centra certyfikacji  :: Przetargi  :: Związki  :: Stowarzyszenia  :: Kościoły i Związki wyznaniowe  :: Uczelnie | Biznes  :: Gospodarka Morska  :: Rolnictwo  :: Transport  :: Komunikacja  :: Usługi  :: Motoryzacja | Kultura i Rozrywka  :: Książnice i Biblioteki  :: Muzea i Wystawy  :: Teatry  :: Kina | Nasz Region  :: Ludzie Regionu  :: Reportaże  :: Publicystyka  :: Wywiad z...  :: Wydarzenia  :: Sport  :: Media | Ogłoszenia | Turystyka i Wypoczynek | O nas | Hity Serwisu  :: Gorący temat |

Nowe Pomorze Zachodnie już za...

Zapraszamy również na pomorzezachodnie.tv-polska.eu

dni
godzin
minut
sekund
::. Szukaj w serwisie:   Po wyników
..:: Biznes ::..
Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie
Ważne telefony
ZWiK Szczecin
..:: Instytucje ::..
Urząd Wojewódzki w Szczecinie
Urząd Miejski w Szczecinie
Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
Urząd Miasta Świnoujścia

« Wstecz

NIETRZEŹWA DRÓŻNICZKA
PoniedziałEk 16 Listopad 2009

Policjanci z Komisariatu II Koszalinie zatrzymali dróżniczkę, która wykonywała czynności zawodowe będąc w stanie nietrzeźwości. Dziś kobieta stanęła przed prokuratorem.

            Wczoraj rano dyżurny Komendy Miejskiej w Koszalinie otrzymał telefon od pracownika SOK Koszalin z informacją o nietrzeźwej dróżniczce, która kontrolowała przejazd kolejowy przecinający ulicę Franciszkańską w Koszalinie. Zgłaszający miał podejrzenie, że kobieta spożywała wcześniej alkohol, a teraz objęła  zmianę. Dyżurny wysłał na miejsce patrol policji, który w obecności przełożonego  poddał ją badaniu na trzeźwość. Wynik wskazał 1,5 promila alkoholu w organizmie kobiety. Dróżniczka natychmiast została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie, gdzie trzeźwiała.
Dziś rano 55-letnia kobieta trafiła na II Komisariat, gdzie usłyszała zarzut pełnienia w stanie nietrzeźwości czynności związanych bezpośrednio z zapewnieniem bezpieczeństwa ruchu pojazdów mechanicznych, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 

podkom. Urszula Chylińska

Wasze opinie + Dodaj Komentarz
Ten news nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza...

nasz kanał TV

E-Urząd

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Forum dyskusyjne Pomorza Zachodniego

 

Pomorzezachodnie.pl
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomemu
Ustaw jako startowąNasz serwis odwiedziło
15586271
Gości

Kanał RSS Pomoc RSS
 
Copyright by` WTF Alfa Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia