::. Pomorze Zachodnie .:: Dzisiaj jest
AUTO-ŚWIST
Strona Główna | Samorządy  :: Gminy  :: Miasta  :: Powiaty | Informacja Publiczna  :: Biuletyny BIP  :: Instytucje i Urzędy Państwowe  :: E-urzędy  :: Lokalne centra certyfikacji  :: Przetargi  :: Związki  :: Stowarzyszenia  :: Kościoły i Związki wyznaniowe  :: Uczelnie | Biznes  :: Gospodarka Morska  :: Rolnictwo  :: Transport  :: Komunikacja  :: Usługi  :: Motoryzacja | Kultura i Rozrywka  :: Książnice i Biblioteki  :: Muzea i Wystawy  :: Teatry  :: Kina | Nasz Region  :: Ludzie Regionu  :: Reportaże  :: Publicystyka  :: Wywiad z...  :: Wydarzenia  :: Sport  :: Media | Ogłoszenia | Turystyka i Wypoczynek | O nas | Hity Serwisu  :: Gorący temat |

Nowe Pomorze Zachodnie już za...

Zapraszamy również na pomorzezachodnie.tv-polska.eu

dni
godzin
minut
sekund
::. Szukaj w serwisie:   Po wyników
..:: Biznes ::..
Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie
Ważne telefony
ZWiK Szczecin
..:: Instytucje ::..
Urząd Wojewódzki w Szczecinie
Urząd Miejski w Szczecinie
Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
Urząd Miasta Świnoujścia

« Wstecz

Kradzione samochody chcieli pociąć na części
PiąTek 20 Listopad 2009

Policjanci z Dąbia wspólnie z kryminalnymi ze szczecińskiej KMP zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli dwa vw golfy. Jeden z pojazdów zdążyli już pociąć na części.

Policjanci z komisariatu w Dąbiu pod koniec zeszłego tygodnia otrzymali dwa zgłoszenia dotyczące kradzieży samochodów.  W jednym i drugim przypadku zginęły vw golfy. Po  przyjęciu zgłoszenia informację o tym rozesłane zostały na wszystkie jednostki, trafiły również do  policjantów patrolujących miasto. Sprawą zajęli się też kryminalni z komendy miejskiej.
Kilka dni później policjanci uzyskali informację, że jeden z kradzionych pojazdów parkował przy posesji w powiecie stargardzkim. Kryminalni podjęli obserwację tego miejsca.
W czasie prowadzonych działań okazało się, że na posesji znajduje się również drugi z kradzionych pojazdów. Był już częściowo rozłożony na części.
W wyniku dalszych działań zatrzymani został dwaj mieszkańcy stargardzkiego powiatu w wieku 21 i 23 lat. Jeden z nich przyznał się, że ukradł samochody.
Mężczyźni planowali rozłożyć oba pojazdy i sprzedać części. Usłyszeli już zarzuty kradzieży a prokurator zastosował wobec nich policyjny dozór.

 

sierż. Mirosława Rudzińska

Tagi: Szczecin, kradzież, przestępczość samochodowa, zatrzymani, policyjny dozór

Wasze opinie + Dodaj Komentarz
Ten news nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza...

nasz kanał TV

E-Urząd

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Forum dyskusyjne Pomorza Zachodniego

 

Pomorzezachodnie.pl
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomemu
Ustaw jako startowąNasz serwis odwiedziło
15586271
Gości

Kanał RSS Pomoc RSS
 
Copyright by` WTF Alfa Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia