::. Pomorze Zachodnie .:: Dzisiaj jest
AUTO-ŚWIST
Strona Główna | Samorządy  :: Gminy  :: Miasta  :: Powiaty | Informacja Publiczna  :: Biuletyny BIP  :: Instytucje i Urzędy Państwowe  :: E-urzędy  :: Lokalne centra certyfikacji  :: Przetargi  :: Związki  :: Stowarzyszenia  :: Kościoły i Związki wyznaniowe  :: Uczelnie | Biznes  :: Gospodarka Morska  :: Rolnictwo  :: Transport  :: Komunikacja  :: Usługi  :: Motoryzacja | Kultura i Rozrywka  :: Książnice i Biblioteki  :: Muzea i Wystawy  :: Teatry  :: Kina | Nasz Region  :: Ludzie Regionu  :: Reportaże  :: Publicystyka  :: Wywiad z...  :: Wydarzenia  :: Sport  :: Media | Ogłoszenia | Turystyka i Wypoczynek | O nas | Hity Serwisu  :: Gorący temat |

Nowe Pomorze Zachodnie już za...

Zapraszamy również na pomorzezachodnie.tv-polska.eu

dni
godzin
minut
sekund
::. Szukaj w serwisie:   Po wyników
..:: Biznes ::..
Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie
Ważne telefony
ZWiK Szczecin
..:: Instytucje ::..
Urząd Wojewódzki w Szczecinie
Urząd Miejski w Szczecinie
Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
Urząd Miasta Świnoujścia

« Wstecz

ZATRZYMAJ SIĘ I ŻYJ
Czwartek 17 Grudzień 2009

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie Szczecińskim na drogach naszego powiatu przeprowadzili wzmożone działania prewencyjno – profilaktyczne BEZPIECZNY PRZEJAZD, podczas których rozdawali ulotki ZATRZYMAJ SIĘ I ŻYJ.

Dzisiaj od wczesnych godzin porannych policjanci Wydziału Ruchu Drogowego oraz policjanci z Posterunków Policji znajdujących się na terenie stargardzkiego powiatu wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei ze Stargardu Szczecińskiego rozpoczęli działania ukierunkowane na ujawnianie nieprawidłowych zachowań uczestników ruchu w obrębie przejazdów kolejowych.

Policjanci wraz z funkcjonariuszami SOK pełnią służbę na wyznaczonych przejazdach kolejowych na terenie stargardzkiego powiatu, zwłaszcza w miejscach, gdzie brak jest zapór tzw. szlabanów jak również w miejscach, nazwijmy to bezpiecznych, gdzie przejazdy posiadają takie zapory.

Funkcjonariusze szczególną uwagę zwracają na niedostosowanie się kierujących i pieszych do znaków i sygnałów usytuowanych przed przejazdami kolejowymi, omijania opuszczonych zapór lub pół zapór oraz wjeżdżania na przejazd, jeżeli opuszczanie ich zostało rozpoczęte lub podnoszenie nie zostało zakończone, jak również wyprzedzania na przejazdach lub bezpośrednio przed nimi.

Każda osoba przejeżdżająca lub przechodząca przez przejazd otrzymała ulotkę ZATRZYMAJ SIĘ I ŻYJ, która z całą pewnością powinna im o tym im przypominać. 

Dzisiejsze działania trwają nadal. Niebawem, przekonamy się ilu kierujących oraz pieszych nie przestrzega przepisów chroniących ich życie oraz zdrowie.

  asp. Krzysztof Orzechowski

Wasze opinie + Dodaj Komentarz
» Gość: zwUrtAAIGoKfsVnaO, 2012-12-17 04:07:10
» Gość: xQJwSCHWgdlC, 2011-08-10 06:12:57

nasz kanał TV

E-Urząd

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Forum dyskusyjne Pomorza Zachodniego

 

Pomorzezachodnie.pl
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomemu
Ustaw jako startowąNasz serwis odwiedziło
15586271
Gości

Kanał RSS Pomoc RSS
 
Copyright by` WTF Alfa Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia