::. Pomorze Zachodnie .:: Dzisiaj jest
AUTO-ŚWIST
Strona Główna | Samorządy  :: Gminy  :: Miasta  :: Powiaty | Informacja Publiczna  :: Biuletyny BIP  :: Instytucje i Urzędy Państwowe  :: E-urzędy  :: Lokalne centra certyfikacji  :: Przetargi  :: Związki  :: Stowarzyszenia  :: Kościoły i Związki wyznaniowe  :: Uczelnie | Biznes  :: Gospodarka Morska  :: Rolnictwo  :: Transport  :: Komunikacja  :: Usługi  :: Motoryzacja | Kultura i Rozrywka  :: Książnice i Biblioteki  :: Muzea i Wystawy  :: Teatry  :: Kina | Nasz Region  :: Ludzie Regionu  :: Reportaże  :: Publicystyka  :: Wywiad z...  :: Wydarzenia  :: Sport  :: Media | Ogłoszenia | Turystyka i Wypoczynek | O nas | Hity Serwisu  :: Gorący temat |

Nowe Pomorze Zachodnie już za...

Zapraszamy również na pomorzezachodnie.tv-polska.eu

dni
godzin
minut
sekund
::. Szukaj w serwisie:   Po wyników
..:: Biznes ::..
Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie
Ważne telefony
ZWiK Szczecin
..:: Instytucje ::..
Urząd Wojewódzki w Szczecinie
Urząd Miejski w Szczecinie
Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
Urząd Miasta Świnoujścia

« Wstecz

Zatrzymani za kradzieże
Wtorek 16 Luty 2010

Policjanci z Komisariatu II wraz z policjantami Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej w Koszalinie zatrzymali 3 młodych mężczyzn i nieletniego, którzy dokonali kradzieży Euro palet. Szybka reakcja policjantów umożliwiła odzyskanie skradzionego mienia. 

 

         Dorośli wraz z nieletnim pochodzą z pobliskich miejscowości. Wykorzystali nieobecność i brak zabezpieczenia terenu jednego z przedsiębiorstw w Koszalinie.  Sprawcy działali w nocy. Skradzione materiały ładowali do samochodów, którymi się poruszali. W ten sposób udało im się zabrać 13 sztuk Euro palet, które potem miały trafić do skupów. Wartość jednej to około 50 złotych. Policjanci z Komisariatu II wraz z kolegami z drogówki zatrzymali sprawców na gorącym uczynku. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Odzyskane mienie wróciło do właściciela.
Trzech mężczyzn usłyszało zarzuty kradzieży, natomiast o losie najmłodszego z nich zadecyduje Sąd Rodzinny. Za takie przestępstwo zgodnie z kodeksem karnym grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
W wyniku dalszych ustaleń policjantów z Komisariatu II okazało się, że jeden z  zatrzymanych  mężczyzn dokonywał także innych kradzieży na terenie miasta. 19-latek zakradał się na teren firm i przedostawał się do zaparkowanych tam tirów. Z zabezpieczonych zbiorników zlewał paliwo. W ten sposób udało mu się ukraść  blisko 400 litrów oleju napędowego o wartości ponad 1500 złotych.
Młody mężczyzna usłyszał dodatkowo zarzut kradzieży z włamaniem.  Za takie przestępstwo kodeks przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

sierż. Dagmara Przygoda

Wasze opinie + Dodaj Komentarz
Ten news nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza...

nasz kanał TV

E-Urząd

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Forum dyskusyjne Pomorza Zachodniego

 

Pomorzezachodnie.pl
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomemu
Ustaw jako startowąNasz serwis odwiedziło
15586271
Gości

Kanał RSS Pomoc RSS
 
Copyright by` WTF Alfa Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia