::. Pomorze Zachodnie .:: Dzisiaj jest
AUTO-ŚWIST
Strona Główna | Samorządy  :: Gminy  :: Miasta  :: Powiaty | Informacja Publiczna  :: Biuletyny BIP  :: Instytucje i Urzędy Państwowe  :: E-urzędy  :: Lokalne centra certyfikacji  :: Przetargi  :: Związki  :: Stowarzyszenia  :: Kościoły i Związki wyznaniowe  :: Uczelnie | Biznes  :: Gospodarka Morska  :: Rolnictwo  :: Transport  :: Komunikacja  :: Usługi  :: Motoryzacja | Kultura i Rozrywka  :: Książnice i Biblioteki  :: Muzea i Wystawy  :: Teatry  :: Kina | Nasz Region  :: Ludzie Regionu  :: Reportaże  :: Publicystyka  :: Wywiad z...  :: Wydarzenia  :: Sport  :: Media | Ogłoszenia | Turystyka i Wypoczynek | O nas | Hity Serwisu  :: Gorący temat |

Nowe Pomorze Zachodnie już za...

Zapraszamy również na pomorzezachodnie.tv-polska.eu

dni
godzin
minut
sekund
::. Szukaj w serwisie:   Po wyników
..:: Biznes ::..
Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie
Ważne telefony
ZWiK Szczecin
..:: Instytucje ::..
Urząd Wojewódzki w Szczecinie
Urząd Miejski w Szczecinie
Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
Urząd Miasta Świnoujścia

« Wstecz

Dofinansowanie ze środków PNWM
Czwartek 29 Styczeń 2004

Przypominamy, że wnioski o dofinansowanie tegorocznych programów polsko-niemieckiej wymiany szkolnej i młodzieżowej ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży należy składać do końca marca br. oraz na trzy miesiące przed rozpoczęciem spotkania. Podmioty, które decydują się zrealizować przedsięwzięcie bez przedłożenia stosownego wniosku przed jego rozpoczęciem lub bez zachowania obowiązujących terminów, przeprowadzają je na własne ryzyko.

Wnioski w naszej jednostce centralnej należy składać wraz z programem spotkania w dwóch egzemplarzach .

W MATERIAŁACH DO POBRANIA sekcji Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży znajdą Państwo formularze niezbędne do złożenia oraz rozliczenia wniosku, jak też istotne informacje związane z programami wymiany szkolnej i pozaszkolnej.

Ponadto od 1 stycznia 2004 roku zmienił się termin rozliczania programów dofinansowywanych ze środków PNWM. Rozliczenia zrealizowanych przedsięwzięć muszą zostać dostarczone jednostce centralnej tak szybko, jak to możliwe, nie później jednak niż jeden miesiąc po ich zakończeniu. Programy, których termin realizacji przypada na koniec roku należy rozliczyć niezwłocznie .

Chcielibyśmy również przypomnieć, iż warunkiem dofinansowania ze strony PNWM jest zagwarantowanie, że przedsięwzięcie posiada charakter spotkania i program realizowany jest wraz z partnerem z drugiego kraju. Dofinansowanie obejmuje tylko uczestników borących cały czas udział we wspólnym programie.

Podmioty, które otrzymały dofinansowanie są zobowiązane informować, szczególnie w publikacjach i kontaktach z mediami, o wsparciu finansowym udzielonym przez Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży .

Wasze opinie + Dodaj Komentarz
» Gość: UMxe06moiI, 2015-09-13 04:20:50

nasz kanał TV

E-Urząd

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Forum dyskusyjne Pomorza Zachodniego

 

Pomorzezachodnie.pl
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomemu
Ustaw jako startowąNasz serwis odwiedziło
15586305
Gości

Kanał RSS Pomoc RSS
 
Copyright by` WTF Alfa Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia